Podcast motoryzacyjny Po Drodze

Po Drodze to podcast motoryzacyjny traktujący o samochodach ale w bardzo szerokim znaczeniu.

Motoryzacja to od zawsze jeden z moich koników, a podcasty to forma publikacji, której jestem fanem od samego ich powstania. Wygląda na to, że połączenie jednego z drugim było tylko kwestią czasu i w ten sposób powstał ten podcast motoryzacyjny.

O czym podcast motoryzacyjny Po Drodze?

Podcast motoryzacyjny, ale w bardzo szerokim spojrzeniu. Bardziej o zjawisku, niż o konkretnych samochodach. Gdyby spojrzeć na rodzaje podcastów motoryzacyjnych jak na części czasopisma motoryzacyjnego, znalazłyby się te dotyczące nowości, testów, sportu i felietony. Mojemu podcastowi najbliżej do felietonów.

Po Drodze?

Faktycznie nagrywam po drodze. Spędzam niemało czasu w samochodzie dojeżdżając z i do pracy, a jego większość tkwię w korkach. Mało emocjonujące okoliczności jak ta mają to do siebie, że sprzyjają rozmyślaniu na tematy różne, a czasem dochodzeniu do ciekawych wniosków. Skoro tak, to dlaczego by nie spróbować tego nagrać?

Gdzie?

Skoro po drodze, to w samochodzie. Swój podcast motoryzacyjny nagrywam w czasie jazdy, więc słychać wiele dźwięków tła. Osobiście jestem zwolennikiem właśnie takich nagrań – moim zdaniem są bardziej żywe i ciekawsze w odbiorze. Jak brzmią w praktyce, możesz się przekonać słuchając odcinków.

Po co?

Dla czystej przyjemności: mojej na pewno, a mam nadzieję że też Twojej. Nagranie podcastu pozwala mi na uporządkowanie myśli, nauczenie się czegoś nowego, podzielenie się swoimi przemyśleniami, mam nadzieję że też dyskusję.

Jak często będą się pojawiać nowe odcinki podcastu motoryzacyjnego Po Drodze?

Jak najczęściej, ale tylko jeśli będę miał coś ciekawego do opowiedzenia. Nie planuję narzucać sobie sztywnego harmonogramu publikacji, a przynajmniej nie w tej chwili. Wolę nagrywać rzadko ale ciekawie niż regularnie.

Jak słuchać podcast motoryzacyjny Po Drodze?

Wszystkie odcinki pojawiają się na wszystkich głównych platformach podcastowych: zobacz gdzie słuchać.

 

Podoba Ci się co robię? Wesprzyj Po Drodze podcast

Jeśli podoba ci się podcast motoryzacyjny Po Drodze, wesprzyj jego działanie: wystaw ocenę np. w Apple Podcasts, kliknij łapkę i subskrybuj kanał na Youtube albo obserwuj profil na FB i Instagramie

 

podcast motoryzacyjny Po Drodze